Logo Tczów Przedszkole

W sumie: 5111

News zdjęcie id 122

Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przedszkolaki długo i starannie przygotowywały się na przybycie wyjątkowego gościa.  Wszyscy przyszli w tym dniu ubrani odświętnie a na głowach mieli mikołajkowe czapki. Swoją obecnością zaszczycił nas również Wojt Gminny Tczów Arkadiusz Baran i podarował wszystkim przedszkolakom słodką niespodziankę, za którą serdecznie dziękujemy. Gdy w końcu nadeszła ta upragniona chwila i  dzieci usłyszały dźwięk dzwonków i znany odgłos : ho ho ho, sygnalizujący nadejście Świętego Mikołaja radość ukazała się na wszystkich  małych twarzyczkach dzieci. Wszystkie przedszkolaki usiadły na kolanach Mikołaj i otrzymały prezent. My jednak także pamietamy o tym ,że miło jest sprawiac komus radość. Dlatego Święty Mikołaj otrzymał także prezent od dzieci. Serdeczne podziękowania składamy Świętemu Mikołajowi oraz Radzie Rodziców na którą zawsze możemy liczyć.

Wójt gminy zaprasza